Полезные советы

Порадьте магазин з технікою

Привіт всім! Планую собі в будинок купити великий телевізор і смартфон, ось тільки не можу поки вибрати магазин, де техніку братиму. Порадьте мені інтернет-магазин з широким асортиментом техніки та хорошими цінами.

Каким сайтом вы измеряете скорость интернета?

Всем привет. Я думаю многие сталкиваются с проблемой, когда на компьютере тормозит интернет.

Услуги манипулятора

Всем привет. Наша компания недавно искалиа, где можно по приемлемой цене заказать услуги крана-манипулятора.

Оригінальні моделі Apple

Підкажіть, де можна придбати орігінальні моделі Apple?

Табак для кальяна

Доброго времени суток, я уже не первый раз приобретаю оптовую партию табака в магазине "Кальянопт" https://kalyanopt.com.ua/catalog/tabak-dlya-kalyana и очень довольна, изучив рынок цен по

Обзор ЖК Бунинские луга

Всем привет. Сейчас в Московской области строится много новых микрорайонов и жилых комплексов с современными красивыми новостройками.Мы ищем хороший микрорайон, в котором можно купить современную квартиру.

Курсова робота

У мене два "хвости" у вигляді курсових. У розмові з викладачем мені було сказано, що курсову перевірятимуть на якийсь антиплагіат. Що це означає? І що тепер не списати ніде не можна? А здавати треба терміново, т.к. не дають здавати все інше. Допоможіть, хто знає.

Ручне дугове зварювання

Цікавить зварювальний кабель, де можна замовити?

Курсова робота

Доброго дня. Скільки коштує курсова робота, якщо її замовляти. І у кого на вашу думку краще замовляти щоб отримати якісну унікальну роботу? У когось був такий досвід?

поділіться інфой

Усім доброго дня! Хто знає, зараз десь проводять медичні конференції? Дуже дорого коштує?